MISJA, WIZJA, CELE

Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług specjalistycznych gwarantujących bezpieczeństwo i niezawodność.

Wizją firmy Zeus jest bycie niezawodnym partnerem zapewniającym kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasze zadania chcemy realizować poprzez bezpośrednie rozpoznanie potrzeb klienta i zapewnienie optymalnie dostosowanej oferty. Dążymy do najwyższej jakości i efektywności realizowanych prac, a podstawą zamierzeń jest stały i zrównoważony rozwój.

Celem i ambicją firmy ZEUS S.A. jest zapewnienie każdemu klientowi optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym oraz kosztowym. Dbamy o to aby prezentowane przez nas oferty były bardzo starannie przygotowane i gwarantowały pełną satysfakcję naszym Klientom.

HISTORIA SPÓŁKI

1991 Rejestracja działalności pod nazwą Zakład Energetycznych Usług Specjalistycznych ZEUS z siedzibą w Gdańsku. 1995 Zawiązanie ZEUS jako spółki cywilnej.
19.12.1996 Zawiązanie ZEUS jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 25.06.1998 ZEUS Sp. z o.o. zakupuje teren w Pruszczu Gdańskim przy ul. Obrońców Westerplatte 1, gdzie tworzona jest główna siedziba firmy.
12.04.1999 Podniesienie kapitału zakładowego do kwoty 1.625.000zł, które umożliwiło rozszerzenie oferty firmy o nowe sektory działalności. 02.10.2002 Uzyskanie certyfikatu potwierdzającego funkcjonowanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.
08.08.2003 Uzyskanie certyfikatu AQAP 110 dotyczącego zapewnienia wymagań NATO. 27.12.2007 Zakup 100% udziałów ZEUS Sp. z o.o. przez spółkę Security Technologies Sp. z o.o
08.02.2008 Pozyskanie Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego Pierwszego Stopnia o klauzuli TAJNE. 18.07.2012 Wejście do grupy kapitałowej Elektrotim S.A. Firma Elektrotim zakupiła łącznie 90,5 % akcji ZEUS S.A.
2011-2012 Ukończenie największej jak dotąd w historii firmy ZEUS realizacji o łącznej wartości 30,7 mln zł 2012-2014 Ukończenie największej realizacji w ramach konsorcjum o łącznej wartości 115 mln zł.
2016 Zmiana identyfikacji wizualnej ZEUS S.A.

REFERENCJE

Potwierdzamy, że prace zlecone przez nas firmie ZEUS S.A. zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z najwyższą starannością. ZEUS S.A. dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską, która profesjonalnie i sprawnie wywiązała się z całego zakresu umowy. Polecamy firmę ZEUS S.A. jako zaufanego partnera biznesowego I fachowego doradcę w zakresie energetyki i prac budowlanych.

Wszystkie roboty zlecone firmie ZEUS S.A. w ramach naszej umowy zostały wykonane ze starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi. Nasza współpraca przebiegła bezkonfliktowo oraz z zachowaniem ustalonych terminów.

ZEUS S.A. zatrudnia wysokiej klasy projektantów z bogatą wiedzą techniczną, którzy przygotowują projekty w terminie oraz z wielką starannością. Możemy polecić firmę ZEUS SA jako profesjonalnego wykonawcę projektów energetycznych, teletechnicznych I trakcyjnych oraz zaufanego partnera biznesowego.

Prace zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane terminowo, zgodnie z obowiązujcą sztuką budowlaną oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Otrzymaliśmy także przejrzystą i kompletną dokumentację podwykonawczą. Polecamy ZEUS S.A. jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Firma ZEUS S.A. zatrudnia pracowników z bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co przekłada się na profesjonalizm wykonanych prac i upoważnia nas do rekomendowania spółki ZEUS jako solidnego i godnego polecenia wykonawcę robot.

Prace projektowe zlecone firmie ZEUS S.A. zostały wykonane z należytą starannością, w oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę techniczną. Spółka ZEUS dała się poznać jako profesjonalista w swojej branży i wykazała się dużym zaangażowaniem w powierzone jej prace.

Firma ZEUS S.A. zlecone przez nas roboty, wykonała terminowo, z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami technicznymi. Dodatkowym atutem jest to, że prace wykonano w sposób umożliwiający utrzymanie projektu w gotowości do bezprzerwowego funkcjonowania, skracając do minimum przestoje spowodowane przełączeniami.

CERTYFIKATY I KONCESJE

Nasze doświadczenie, wiedzę oraz uprawnienia potwierdzają liczne certyfikaty i koncesje:
  • Certyfikat ISO 9001:2015
  • Certyfikat AQAP 2110:2016
  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego I stopnia
  • Świadectwo Wiarygodności NAMSA
  • Zaświadczenie: Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej 0544H
  • Koncesja L-1029/00
  • Koncesja B-009/2006

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

GRUPA KAPITAŁOWA

Zeus S.A. wchodzi w skład grupy kapitałowej Elektrotim S.A.

Elektrotim S.A. jest głównym akcjonariuszem posiadając 90,5 % udziałów

PLIKI DO POBRANIA

MAŁA KSIĘGA ZNAKU

REFERENCJE

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma ZEUS S.A. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Westerplatte 1, kod pocztowy 83-000, adres e-mail: biuro@zeus.pl, tel. +48 58 304 40 10.