Jeśli w Twojej głowie pojawiają się innowacyjne myśli i potrafisz przekuć je w kreatywny sposób na pracę konkursową, Elektryzująca Pasja jest dla Ciebie. Trwa XI edycja konkursu dla uczniów ponadgimnazjalnych z całej Polski, w którym zadaniem jest przedstawienie swojego hobby związanego z szeroko pojętą techniką, np. elektrotechniką, telekomunikacją czy informatyką. Prace można zgłaszać indywidualnie lub w grupach (2-5 osób). Spośród zgłoszonych prac, jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy będą rywalizować w finale Elektryzującej Pasji. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i pieniężne.

Celem konkursu jest znalezienie na polskim rynku młodych pasjonatów techniki oraz nawiązanie   współpracy   pomiędzy   potencjalnymi pracownikami, a pracodawcami działającymi w branży elektryczno-energetycznej. Organizatorem Elektryzującej Pasji jest ELEKTROTIM S.A.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: http://elektrotim.pl/spolka/aktualnosci,3391/rusza-xi-edycja-konkursu-el…