Centrum Prasowe

 • XI edycja konkursu Elektryzująca Pasja - zgłoś się po nagrodę

  Jeśli w Twojej głowie pojawiają się innowacyjne myśli i potrafisz przekuć je w kreatywny sposób na pracę konkursową, Elektryzująca Pasja jest dla Ciebie. Trwa XI edycja konkursu dla uczniów ponadgimnazjalnych z całej Polski, w którym zadaniem jest przedstawienie swojego hobby związanego z szeroko pojętą techniką, np. elektrotechniką, telekomunikacją czy informatyką. Prace można zgłaszać indywidualnie lub w grupach (2-5 osób). Spośród zgłoszonych prac, jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy będą rywalizować w finale Elektryzującej Pasji. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i pieniężne.

  Celem konkursu jest znalezienie na polskim rynku młodych pasjonatów techniki oraz nawiązanie   współpracy   pomiędzy   potencjalnymi pracownikami, a pracodawcami działającymi w branży elektryczno-energetycznej. Organizatorem Elektryzującej Pasji jest ELEKTROTIM S.A.

  Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: http://elektrotim.pl/spolka/aktualnosci,3391/rusza-xi-edycja-konkursu-el...

 • Nowy Rok w ZEUS S.A.

  Na początku stycznia spotkaliśmy się w Hotelu Focus Premium w Gdańsku, aby podsumować pracę, którą wykonaliśmy w 2017 roku oraz hucznie przywitać Nowy Rok 2018. Podczas finałowej prezentacji zostały wręczone nagrody i podziękowania, następnie wznieśliśmy noworoczny toast, a po uroczystej kolacji do późnych godzin nocnych, trwała zabawa taneczna, którą prowadził dla nas Dj Marecki. Chwile uwieczniał na zdjęciach nasz kolega Marcin Kowalski - dziękujemy!

  Tytuł Najlepszego Pracownika Roku 2017 otrzymał Tomasz Bazichowski.

  Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali także Józef Kufta oraz Zbigniew Sobczak.

  Specjalne podziękowania, wielkie brawa i gratulacje otrzymało także 7 naszych kolegów, którzy świętowali piękny Jubileusz 20-lecia swojej pracy w ZEUS S.A.

  • Robert Cieszyński
  • Andrzej Krużycki
  • Zbigniew Sobczak
  • Wiesław Więcławski
  • Marek Kowalczyk
  • Bronisław Nowak
  • Sławomir Kucharski

  Tradycyjnie też wręczyliśmy nagrodę Dobremu Duchowi ZEUS S.A., która w tym roku powędrowała do rąk Jolanty Zimodro.

  Nagrody zostały przyznane także Debiutantom, którzy od ponad roku zasilają swoją energią nasz zespół:

  • Iwona Frost-Zielińska
  • Dominik Gdanietz
  • Krzysztof Gojke
  • Adam Grzegorek
  • Emilia Kotlińska
  • Karolina Maleta
  • Anna Nowak
  • Przemysław Poroś
  • Tomasz Przywojski
  • Michał Wiśniewski
  • Michał Gadomski

  SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIĘKNEGO NOWEGO ROKU!!!

   

 • Elektryzująco pięknych świąt!

 • Turniej o Puchar SEP

  Na początku października mieliśmy przyjemność obserwować zmagania uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, którzy walczyli o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Przez kilka godzin uczestnicy rywalizowali ze sobą, pisząc test z wiedzy teoretycznej oraz wykonując zadanie praktyczne. Zobaczcie co tam się działo! Napięcie rosło dosłownie i w przenośni, emocje sięgały zenitu, a zaangażowanie i zacięcie uczniów, nie malały do samego końca.

  Wiemy jak ważne i cenne dla młodych ludzi jest zdobycie praktycznego doświadczenia, które umożliwi im lepszy start kariery zawodowej. Mocno kibicujemy tym, któzy chcą się rozwijać i angażują w swój rozwój więcej energii, niż tylko zdobywanie wiedzy szkolnej. Od tego roku, w ZSE w Gdańsku tworzymy klasę patronacką, umożliwiając uczniom m.in. odbycie praktyk i poznanie branży elektrycznej od środa. Trzymamy kciuki - za mamy nadzieję - naszych przyszłych pracowników!

 • Hilti ON!Track na pokładzie ZEUS S.A.

  U nas nie Jan, a Przemek jest zadowolony :). Od połowy września wdrażamy w firmie aplikację Hilti ON!Track do zarządzania narzędziami ZEUS S.A. Dzięki technologii RFID możemy z łatwością identyfikować sprzęt i szybko ewidencjonować wydania oraz zwroty. Takie rozwiązanie pozwoli nam zmniejszyć ilość przestojów na budowach i zwiększyć kontrolę nad przepływem narzędzi pomiędzy lokalizacjami w całym kraju. Równocześnie wszyscy pracownicy, wyposażeni w smartfony zostali przeszkoleni z obsługi aplikacji. Zobaczcie sami, jak to działa: https://www.youtube.com/watch?v=sM_c8--825I

 • Wakacyjny Staż - trwa nabór!

  Studentów ostatnich lat studiów i absolwentów kierunków technicznych zapraszamy do aplikowania na Wakacyjny Staż w ZEUS S.A. :)

  Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://wakacyjnystaz.pl/

 • Mamy status LENEL OnGuard Value Added Reseller!

  Oznacza to, że ZEUS S.A. został autoryzowanym partnerem marki Lenel, a dzięki temu mamy możliwość projektowania, sprzedaży, dostarczania, uruchamiania i konserwacji urządzeń i oprogramowania tej marki.

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Polityka jakości w ZEUS S.A.

  W dniu 10 marca 2017 roku zatwierdziliśmy Politykę Jakości. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

   

   

 • ZEUS S.A., jak dynamit!

  Po raz kolejny ZEUS S.A. potwierdził swoją przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

  Uroczysta Gala wtęczenia statuetek odbyła się 15 lutego w hotelu Sheraton w Sopocie.

  Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.  W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2013, 2014 i 2015 roku.

   

   

 • Impreza noworoczna 06.01.2017

  Z okazji Nowego Roku, tradycyjnie już Pracownicy ZEUS S.A. oraz Zarząd firmy spotkali się, aby podsumować miniony rok i złożyć sobie najlepsze życzenia na kolejny wspólny rok pracy. W tym roku spotkanie miało charakter zabawy tanecznej poprzedzonej uroczystą kolacją w hotelu Scandic w Gdańsku. Podczas części formalnej, została przedstawiona strategia marketingowa, która systematycznie jest wdrażana w życie firmy, wyniki finansowe oraz plany na 2017 roku. Podczas prezentacji zostały wręczone także nagrody jubileuszowe pracownikom pracującymi z nami już 15 lat oraz zwycięzcom, którzy uzyskali najlepsze wyniki podczas podsumowującej oceny rocznej. Po raz pierwszy też została przyznana nagroda dla Dobrego Ducha ZEUSA, czyli osoby, która swoim zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem oraz chęcią wsparcia koleżanek i kolegów w pracy, daje przykład i wprowadza dobrą atmosferę w biurze. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana I edycja konkursu stanie się miłą tradycją w kolejnych latach i będzie zachęcać do budowania dobrych postaw w zespole. Tymczasem... życzymy Wszystkim pięknego i szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

     

 • Poszukujemy nowych pracowników - rekrutacja trwa!

  W tym miesiącu uruchomiliśmy rekrutację na 3 stanowiska pracy. Poszukujemy Handlowca, Kosztorysanta oraz Zaopatrzeniowca. Zapoznaj się z naszymi nowymi ofertami i dołącz do naszego ZEUS-owego zespołu :)

  Więcej informacji w zakładce KARIERA

 • Gratulacjom z okazji 25-lecia Spółki nie ma końca!

 • ZEUS S.A. podpisał dwie nowe umowy z Zakładem Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego

  Informujemy, że w dniu 03.11.2016 roku, ZEUS S.A. podpisał dwie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Obrony Narodowej, w imieniu i na rzecz którego działa Dyrektor Gospodarki Budżetowej pod nazwą “Zakład Inwestycji Organizacji Traktu Północnoatlantyckiego” z siedzibą w Warszawie. Przyjęta oferta, która została złożona przez naszą firmę, obejmuje:

  a) wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku magazynowego o konstrukcji

  stalowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, ogrodzonego placu ćwiczeń wojskowych NRF wraz z

  infrastrukturą towarzyszącą oraz zadaszenia patio budynku nr 5 na terenie Centrum Szkoleń Sił

  połączonych (JFTC) w Bydgoszczy;

  b) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (DP) oraz wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie zadania: „Dodatkowa kontenerowa przestrzeń biurowa dla personelu

  JFTC Bydgoszcz” realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj.

  Więcej informacji w załączniku.